.

.

sobota, 15 stycznia 2011

Zestaw trzeci uwalniam!!!

Trzy  książki i film - nie najnowsze, nie reklamowane, nie najładniej wydane - ale zapewniam Was, że warto je przeczytać i poświęcić chwilę na refleksję. Opowiadają o MIŁOŚCI, takiej przez duże M - niestety nie romantycznej i wzniosłej, obsypanej kwiatami i na wieki wieków, ale o takiej która wyzwala negatywne emocje, prowadzi do szaleństwa i nie ma szans na spełnienie. Kilka pouczających historii o tym, jacy bywamy dla siebie okrutni, o tym jak marnujemy czas na poszukiwaniu nienazwanego uczucia podczas gdy mamy je tuż obok, o zmarnowanych nadziejach na piękny i trwały związek. Polecam gorąco - zwłaszcza w kontekście nadchodzących Walentynek. I mimo wszystko - życzę Wam nieustająco towarzyszących w każdej chwili "motyli w brzuchu".
Zestaw powędruje w ramach zabawy w crossbooking do osób, które wpiszą komentarze pod TYM POSTEM, umieszczą banerek na swoim blogu oraz zadadzą sobie nieco trudu poszukując informacji o crossbookingu  wśród postów mojego bloga (I 2010).

































Przypominam o tym, że przekazując zestaw kolejnej osobie należy wzbogacić go o własnoręcznie wykonany drobiazg tytułem upominku dla kolejnej czytelniczki. 
Jeżeli macie książki, które kurzą się Wam na półkach i są godne poświęcenia czasu na ich przeczytanie - chętnie je przygarnę w ramach crossbookingu. 
Osobę, która jako pierwsza zechce uczestniczyć w zabawie proszę o przesłanie na mojego maila danych do wysyłki.

3 komentarze:

  1. To zanim Zainspirowana dotrze do mnie z poprzednim zestawem to ja dam radę przeczytać ten :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super myśl, ale się spóźniłam :( ale banerek i tak dodam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Roma ten zestaw poleciał do Joasi,która zadeklarowała sie w komentarzu pod moim wpisem

    OdpowiedzUsuń