.

.

środa, 16 maja 2012

LOSOWANIE!

Zastosowałam tym razem metodę mało obiektywną, acz łatwą i szybką w użyciu - a mianowicie "na chybił - trafił". Poszczęściło się :
której przypada główna wygrana w postaci:

Proszę - po przeczytaniu -  o krótką recenzję książek na swoim blogu!
Elementem zaskakującym w tym candy jest fakt, że postanowiłam rozdać dwa identyczne zestawy do samodzielnego wykonania prostego wisiorka ( np. takiego, jaki jest główną wygraną w tym candy). Zestawy zawierają komplet: kaboszon, koraliki ze szkła fasetowanego, drobne koraliki, srebrną krawatkę, elementy metalowe ozdobne, sutasz, specjalną igłę i nici oraz filc do podklejenia. Full wypas - tylko siadać i szyć!
Do kompletu trzy dobre rady:
- pamiętajcie w trakcie obszywania kaboszonu o tworzeniu łuków (układając w rękach sznurki) i przymierzaniu ich do kaboszonu,
- szyć należy bardzo gęsto i przekłuwać igłę przez wszystkie warstwy dokładnie przez rowek w sznurku,
- podklejam gotowy wisior klejem szewskim (4,50 zł) w całości na filc i po wyschnięciu wycinam. Uczono mnie na kursie odwrotnie, ale muszę zauważyć, że nie jest to dobra metoda.
Zestawy pojadą do:

Ciekawa jestem obu interpretacji wisiora i stąd prośba do obdarowanych, aby po wykonaniu zaprezentowały wisiory na swoich blogach.

Dziękuję wszystkim za udział w candy i zapraszam na kolejne - już niebawem.
Pozdrawiam wszystkich tu zagladających życząc miłego dnia!

Dane do wysyłki proszę podać na maila: spec-place@wp.pl

13 komentarzy:

 1. Gratulacje ;)
  Dziękuję za zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, i podziekowania dla organizatorki

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zwyciężczyniom i sama jestem ciekawa recenzji jednej z książek, bo dostałam taka przy okazji wymianki. Piszę, bo jestem zachwycona Twoim pomysłem na to, by obdarować wylosowane osoby zestawami do samodzielnego wykonania sutaszowej biżuterii. To świetna mobilizacja! Jestem ciekawa efektów.

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za zabawę i pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wylosowanym;-)
  ciekawa jestem jak obdarowane poradzą sobie z uszyciem biżuterii.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zwyciężczyniom. Jeśli Małgoś i Małgoś 13 to jedna i ta sama osoba oznacza to, że dopisało mi szczęście. Huraaaaa....
  Widzę, że przede mną trudne wyzwanie. Sutasz strasznie mi się podoba, ale na razie był w sferze podziwiania prac innych osób. Teraz muszę podjąć wyzwanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ;)
  Dziękuję za zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hurra, hurra, hurra! Naprawdę ja wygrałam? Uwielbiam sutasz i mam już nawet parę gazetek z instrukcjami, ale dotychczas jeszcze tej techniki nie próbowałam, gdyż wydaje mi się bardzo trudna. Dzięki wygranej będę miała zadanie do wykonania. Obiecuję, że się postaram i pokażę na blogu, co z tego wyszło. Ogromnie się cieszę i dziękuję Romie i koleżankom za gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja również dziękuje i niecierpliwie czekam na kolejne cukieraski :)

  OdpowiedzUsuń