.

.

czwartek, 5 lipca 2012

Zmierzyłam się z tematem

U mnie każdy temat musi "nabrać mocy urzędowej". Ponieważ jestem perfekcjonistką, przygotowuję się do każdego zajęcia bardzo skrupulatnie: liczę zasoby, czytam literaturę, przygotowuję miejsce pracy i ... przygotowuję się psychicznie. Wszystkie te czynności trwają wieki całe, aż dojrzeje we mnie myśl i chęć do wykonania zadania. Nie inaczej było tym razem. Niemal wszyscy już je mają - mam i ja! Wykonanie bransoletki według wzoru FLAT SPIRAL zajęło mi pół godzinki i stwierdziłam, że wzór jest prosty jak budowa cepa.  Nie wspomnę ile czasu czynność ta nabierała mocy urzędowej. 
Po przejrzeniu na YouTube kilku tutoriali stwierdziłam, że wiem i nie wiem jak się ją robi, bowiem prezentująca miała tak długie tipsy, że nie bardzo było widać, co robi. Polecam natomiast TUTORIAL JOLINKI  - jest przejrzysty i dla takich właśnie funkcjonalnych analfabetów, jak ja ( funkcjonalny analfabeta to taki, który ma problemy ze zrozumieniem instrukcji. Swoją drogą większość instrukcji napisanych jest nieludzkim językiem i podobno 80% ludzi ma problemy z ich zastosowaniem). DZIĘKUJĘ  JOLINCE ZA TEN TUTORIAL!!!
Bransoletka zrobiona jest z koralików: Fire Polish 6mm Amethyst, Fire Polish 4mm Rosaline, Toho Round 110 Ceylon Apricot, zapięcie typu toggle.

W najbliższym czasie zapewne będziecie świadkami dłuuugiego festiwalu podobnych bransoletek. Umęczona upałem i walką z nadciśnieniem większość dnia zmuszona jestem spędzać w domu. Czasu ci u mnie dostatek!
Zamówiłam już koraliki w tym sklepie. Wspominam o nim, ponieważ obsługa tam jest bez zarzutu, ceny umiarkowane, wybór dostatecznie duży by pogrymasić i cena dostawy wynosi tylko 6 zł!!! Program lojalnościowy dla stałych klientów.
Miłego dnia wszystkim tuzaglądającym życzę!

11 komentarzy:

 1. Gratuluję opanowania nowej techniki. Ściskam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczności, ja też zawsze długo zabieram się do zrobienia czegoś nowego, ładnie ci wychodzi i z przyjemnością obejrzę wiecej

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna bransoletka i dziękuję za podpowiedź w kwestii instrukcji, pewnie i ja się skuszę popróbować czegoś nowego i chętnie pooglądam więcej Twoich bransoletek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze nie mam, choć już parę razy się do niej przymierzałam;) Twoja wyszła świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bransoletka śliczna, a tutorial rzeczywiście bardzo czytelny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna bransoletka!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. piękna bransoletka a sklep zdążyła mi już polecić koleżanka, która zaopatruje się tylko u nich:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale cudna!!!! Widzę, że opanowujesz kolejną technikę, w której będziesz mistrzem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna:) Też tak się nauczyłam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnie to wyglada. Na pewno bardzo pracochlonne!

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne! :) jestem pod wrażeniem! :)

  OdpowiedzUsuń