.

.

środa, 23 listopada 2011

W podziękowaniu za....

darmowe udostępnianie teł na bloga tej oryginalnej blogowej postaci, osobie wrażliwej i bezinteresownej, której bloga podczytuję od początku mojej bytności na bloggerze, podarowałam ten maleńki wisiorek. Jest to dla mnie jedyna możliwość odwdzięczenia się za wspaniałe tła, których NESSA jest autorką i których już kilka wykorzystałam od początku istnienia mojego bloga. Zaznaczę również, że Nessa udostępnia nieodpłatnie również tapety na pulpit, piękne koperty, naklejki na słoiczki. Można również skontaktować się z nią w celu naprawienia starych zdjęć rodzinnych, w której to dziedzinie Nessa jest uznaną specjalistką lub  zamówić u niej druk pięknych, tradycyjnych, bajecznie kolorowych i tematycznie opracowanych kopert. Dodam, że jestem jej bardzo wdzięczna za przywrócenie do pierwotnego stanu moich strasznie zniszczonych fotografii rodzinnych z okresu przedwojennego. Jestem pełna uznania dla jej umiejętności.
Możecie sobie pomyśleć, że to kryptoreklama lub zmowa reklamowa - macie takie prawo! Ja mam zaś prawo na własnym blogu wdzięczność moją w taki sposób wyrazić i niniejszym to czynię. Bo taką mam ochotę i jest mi to do poprawy nastroju niezbędne. Podziwiajcie. Wisiorek już dotarł do właścicielki i ku mojej uldze - zyskał aprobatę.                                                   

8 komentarzy:

 1. Widziałam go przed chwilą na szyi Nessy:) Wyglądał cudnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet jeśli to reklama, to co w tym złego? Już nie raz zastanawiałam się, skąd masz takie oryginalne tło? Teraz wiem;)
  A blogi, przynajmniej częściowo, też prowadzimy po to, żeby reklamować siebie lub swoje prace.
  A jeśli spotyka nas jakaś bezinteresowna pomoc, uprzejmość, czy serdeczne słowa to tym bardziej należy o tym głośno mówić i pisać;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja..jeszcze raz Ci dziękuje.. :) Ślicznie..dziękuje..za wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tło intrygujące, zaś Twój (w sumie już nie Twój ;) ) wisior piękny.
  Żabka na zielonym listku :)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. Roma doskonały upominek zrobiłaś dla Nessy. Ślicznie się prezentuje na obdarowanej.
  Ja również korzystam z niesamowitej twórczości Nessy, robi zarąbiste tła, a ostatni przygotowała super muzyczkę. Jak dorze, że są na tym świecie tacy ludzie!
  serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. oglądałam go wczoraj u Neski :D faktycznie bardzo do niej pasuje

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądałam jej prace - są piękne :)

  OdpowiedzUsuń